• Synsept Plus dezynfekcja powierzchni 1L

Symbol: D SYNSEPT P0001
Brak towaru
7.08
7.08
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 36.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier PEKAES przedpłata przelewem 36.9
Kurier PEKAES za pobraniem 44.9
Dostępność Brak towaru
Waga 1 kg
Zostaw telefon

Dezynfekcja powierzchni sklep

Gotowy do użycia płyn o działaniu wirusobójczym, przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni, przedmiotów, pojemników, urządzeń biurowych, klamek, odzieży (również maseczek) i różnego rodzaju wyposażenia odpornego na działanie alkoholu, zalecany do stosowania w obszarze medycznym, w miejscach publicznych (m.in. w domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu i tatuażu, przedszkolach, szkołach, sklepach – zarówno z myślą o ochronie klientów przy wejściu jak i obsługi sklepu przy kasach). Polecany także w  przemyśle (m.in. branży transportowej, spedycyjnej, logistycznej, budowlanej, motoryzacyjnej) oraz warunkach domowych.

Wyrób wysokiej jakości, o zapachu typowego, dobrego alkoholu etylowego. Nie lepi się, z czystych powierzchni odparowuje całkowicie nie pozostawiając po sobie śladów i nalotu.

Sposób użycia:

Preparat stosować do czystych powierzchni, pozbawionych zanieczyszczeń. Z odległości 20-30 cm spryskać dezynfekowaną powierzchnię (ok. 50 ml na 1 m²) i pozostawić do wyschnięcia (preparat nie wymaga spłukiwania). Obszar dezynfekowany powinien pozostać zwilżony przez okres wymagany dla działania wirusobójczego. Jednorazowo spryskać powierzchnię nie większą niż 2m². Zalecany czas kontaktu preparatu z dezynfekowaną powierzchną: 5 minut. W przypadku wyschnięcia preparatu przed upływem żądanego czasu (większa lotność w wyższych temperaturach) – spryskać ponownie dezynfekowany obszar. Podczas stosowania należy zapewnić odpowiednią wentylację, niezbędne jest, by wietrzyć pomieszczenie dopóki przestanie być wyczuwalny charakterystyczny zapach alkoholu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie